Jeep Avenger

1.2 e-Hybrid Longitude automaat 100 PK Cruise control / Navi / PDC / Led

Alles over deze personenauto

Over de Jeep Avenger

Kilometerstand 1.263 km
Bouwjaar 2024
Kleur Grijs metallic
Interieurkleur Antraciet
Bekleding Stof
Transmissie Automaat
Brandstof Hybride
Carrosserievorm SUV
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
Bovag garantie 12 maanden
Fabrieksgarantie 16 oktober 2026
Onderhoudsboekje Beschikbaar
BTW/Marge BTW
Kenteken HLF-85-N
Wegenbelasting € 192 tot € 211 per kwartaal

Accu: 15 kWh, Conditie: 100%
APK: Nieuwe APK bij aflevering
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Bruikbare accucapaciteit: 15.6 kWh

Bij deze piepjonge Jeep Avenger is de nul net van de teller. Voor de rest eigenlijk nog zo nieuw als toen-ie van de band rolde. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 1263 Deze SUV is uitgerust met een benzinemotor en een automatische transmissie. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Slim, efficiënt, veilig en goed geïnformeerd rijden? Het digitale dashboard vertelt u alles wat u wilt weten. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Met de knoppen op het stuur regelt u het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Jeep met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Extra opties op deze auto zijn: sportstuur met schakelpaddels, cruise control, airconditioning, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Het rijden met deze Jeep wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!

Het aanschaffen van een nieuwe auto kan voor veel mensen een hele opgave zijn. Autobedrijf Lammerts heeft al ruim 70 jaar ervaring in de autobranche en wij willen graag met u meedenken en kunnen u goed adviseren bij de aankoop van een andere auto. Ook het inruilen van uw huidige auto is mogelijk bij ons. U koopt bij ons een nette en betrouwbare auto, afgeleverd met een complete onderhoudsbeurt, nieuwe APK en inclusief BOVAG garantie. Onze verkoopprijs is een heldere ALL-IN prijs, bij ons betaal je geen onverwachte afleverkosten.

Bent u geïnteresseerd in deze mooie auto, neem dan gerust contact op met ons of laat een bericht achter zodat wij contact met u kunnen opnemen. Wij zijn telefonisch bereikbaar op nummer 024-3550444 en u kunt ons mailen naar info@autobedrijflammerts.nl. U ziet ons complete aanbod op www.autobedrijflammerts.nl. Wij ontvangen u graag in onze showroom in Nijmegen, waar wij de tijd voor u nemen om uitgebreid naar de mogelijkheden te kijken. Uiteraard kunt u ook een proefrit maken bij ons.

Technisch

Aantal versnellingen 6
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 1199cc
Topsnelheid 184 km/h
Gewicht 1.255 kg
Trekgewicht 1.100 kg
Wielbasis 256 cm
Lengte 408 cm
Breedte 180 cm
Hoogte 153 cm

Opties

Exterieur
Lichtmetalen velgen 16" Parkeersensor achter Getint glas Dimlichten automatisch LED koplampen Warmtewerend glas LED dagrijverlichting Metaalkleur Buitenspiegels verwarmbaar Buitenspiegels elektrisch verstelbaar Verwarmde voorruit Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Bumpers in carrosseriekleur
Infotainment
Stuurwiel multifunctioneel Navigatie Multimedia-voorbereiding Audio installatie
Interieur
Stuurbekrachtiging Voorstoelen in hoogte verstelbaar Airco Hoofdsteunen achter Achterbank in delen neerklapbaar Regensensor Stoffen bekleding Lederen stuurwiel Armsteun voor Cruise control Stuur verstelbaar Elektrische ramen achter Elektrische ramen voor 12Volt aansluiting
Veiligheid
Elektronisch Stabiliteits Programma Derde remlicht Anti Blokkeer Systeem Vermoeidheids herkenning Hill hold functie Autonomous Emergency Braking Bandenspanningscontrolesysteem Anti doorSlip Regeling Alarm klasse 1(startblokkering) Airbag passagier Isofix bevestiging voor kinderzitjes Verkeersbord detectie Airbag bestuurder
Overige
Afdaal assistent automatische snelheidsbegrenzing ISA Schakelmogelijkheid aan stuurwiel Volledig digitaal instrumentenpaneel buitenspiegels in andere kleur Apple Carplay/Android Auto Rijstrooksensor met correctie Connected services multimedia scherm middel

Milieu

EnergielabelB
CO2 uitstoot 111 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Peter Lammerts
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
024 - 35 504 44
NL
Totaal € 30.500
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 30.500